Paslaugos

Programinės įrangos kūrimas ir priežiūra

Kuriame įvairias informacines sistemas, optimizuojame ir automatizuojame įmonių verslo procesus, siekdami padėti įmonėms efektyviau valdyti jų veiklą. Naudojame pažangius dirbtinio intelekto ir gilaus mokymosi sprendimus verslo procesų automatizavimui, kurie gali mokytis iš duomenų ir tobulėti laikui bėgant. Teikiame informacinių sistemų veiklos priežiūros, plėtros ir techninio palaikymo paslaugas. Mūsų priežiūros paslaugos padeda užtikrinti, kad įdiegtos sistemos veiktų sklandžiai ir be trikdžių, o reguliarios atnaujinimų ir tobulinimų procedūros garantuoja, kad sistemos visuomet atitiks aktualius saugumo standartus ir technologines tendencijas.

Konsultacijos ir investicijų projektų rengimas

Teikiame konsultacijas informacinių technologijų, telekomunikacijų, geografinių informacinių sistemų (GIS), Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR), projektų valdymo ir

susijusiais klausimais. Teikiame informacinių technologijų projektų valdymo, koordinavimo ir administravimo paslaugas pradedant nuo projekto inicijavimo ir baigiant pilnu projekto įgyvendinimu.

Rengiame investicijų projektus, finansavimo paraiškas, koordinuojame Europos Sąjungos fondų paramos gavimą.

Telekomunikacijų sprendimai

Specializuojamės telekomunikacijų ir duomenų perdavimo sistemų projektavime, diegime ir priežiūroje, siekdami suteikti aukščiausios kokybės sprendimus. Teikiame techninės priežiūros paslaugas kitų rangovų vykdomiems telekomunikacijų ir duomenų perdavimo projektams, užtikrindami, kad visos sistemos veiktų sklandžiai ir efektyviai.

Pagal poreikį bendradarbiaujame su konkrečių informacinių sistemų ar įrenginių gamintojais, pasitelkiame jų sertifikuotus specialistus.